SIVI SEVİYE

Ensim Sensors markası altında üretilen en çok model ve proses hakimiyeti sıvı seviye ölçüm ve kontrol alanındadır.
Üretime başladığımız 2002 yılından bu yana, en kolay proseslerden en zor şartlara kadar, sayısız projede sorunları
çözerek müşterilerimize talep ettikleri kontrol imkanını sunduk. İhtiyacınıza uygun sıvı seviye sensörlerini bu başlık
altında bulabilir veya doğru ürün seçimi için tecrübemize danışabilirsiniz.

Su seviyesi, yağ seviyesi, asit ve benzeri agresif kimyasallar, yüksek basınç veya kızgın sıvı tankları, tuzlu su veya
atık su tarzı karışım sıvıları, köpüklü veya yapışkan sıvılar ve muhtemel tüm seviye takip uygulamaları için ihtiyacınıza
göre oransal (transmitter), şalter (switch) veya mekanik gösterge (elektrik beslemesiz) olarak bu alandan ulaşabilirsiniz.

seo bölüm : ürünler. transmitter. göstergeler. katı seviye. katı transmitter. atex . atex basınç. atex nem sıcaklık. atex akış. basınç şalterleri. basınç transmitterleri. Ensim Sensors markası altında üretilen en çok model ve proses hakimiyeti  ölçüm ve kontrol alanındadır. Üretime başladığımız 2002. yılından bu yana, en kolay proseslerden en zor şartlara kadar, sayısız projede sorunları. çözerek müşterilerimize talep ettikleri kontrol imkanını sunduk. İhtiyacınıza uygun sensörlerini bu başlık. altında bulabilir veya doğru ürün seçimi için tecrübemize. danışabilirsiniz. Su i, yağ seviyesi, asit ve benzeri agresif. kimyasallar, yüksek basınç veya kızgın tankları, tuzlu su veya. atık su tarzı karışım, köpüklü veya yapışkan ve muhtemel tüm takip uygulamaları için ihtiyacınıza. göre oransal (transmitter), şalter (switch) veya mekanikgösterge (elektrik beslemesiz) olarak bu alandan ulaşabilirsiniz. coma cal. asa. systec. elp. els. elb. ela. elt. ıss. ecase. ecasm. ecas. ecam. elm. elc. els-tx. ecapm. ecap. elw. elg-t. ultrasonik seviye. bd sensors hidrostatik.

seo bölüm : elg. eld. elp 11. elp 31. elp 32. elp 33. elp81p. ela 100. ela 200. ela 305 s. ela 400. ela 500. ELB 10 – Düşük Basınç Standart. ELB 11 – Yüksek Basınç Standart. ELB 12 – Uzatılmış Kollu. ELB 41 – Ekonomik. ELB 51 – Pnömatik Çıkışlı. ELB 61 – Üstten Montaj. ELB 10x – Yüksek Korumalı. ELB 71 – Yüksek Sıcaklık.