ECASm MODELLERİ

OEM Kapasitif Seviye Şalteri

OEM Kapasitif Seviye Şalteri iletken sıvı düşük iletkenlikli sıvılarda,katı partiküllü ve toz malzemelerde seviyenin kontrolü amacıyla kullanılan kapasitif seviye sensörüdürÜrün sensör üzerine gelince bir kapasite değişimi yaratmakta ve bu değişim ayar sınırını geçtiği zaman kontak çıkışı vermektedir. Zor proses şartları için tasarlanmıştır. Yüksek sıcaklık ve basınç ortamları için soğutuculu modelleri imal edilebilirTetikleme noktası ve röle çalışma aralığı kalibrasyonu işletme basınçlarında kullanıcı tarafından yapılabilir. Yatay veya dikey olarak bağlanabilir.

Uygulama Alanları : 

Sıvı tankları , glikol tankları , gıda makinalar, soğutma sıvı tankları , gemiler , salamura tankları , atık su, şarap depoları , temiz su depoları … Yağ tankları, CO₂ sıvı tankları, yüksek sıcaklıklı tanklar, düşük iletkenlikli sıvılar. Tahıl deposu, çimento silosu, kum, hamur, süt tozu, yem, un, organik ve plastik granül tankları. Yapışkan ve yüksek viskoziteli asit ve kimyasal sıvılar.

ECASm 300 SERİSİ

ECASm 300 SERİSİ

ECASm seviye şalteri iletken sıvılarda, düşük iletkenlikli sıvılarda, katı partiküllü ve toz malzemelerde seviyenin kontrolü amacıyla kullanılan kapasitif seviye sensörüdür.
 
Özellikleri;
ECASm 300 serimizde Katı Partiküllü Malzemeler ölçülmektedir.
Bağlantı Malzemesi 304 Pas. Çelik Ops. 316 Pas. Çelikdir.
Muhafaza Malzemesi Alü. Enjeksiyon (Std.)
Çalışma Basıncı Maks. 150 bar (Modele göre değişir.)
Ortam Sıcaklığı (-) 20°C…(+) 60°C'dir.
Gösterge Power ve kontak ledlidir.
Elektrik Bağlantısı Klemenslidir.
Butona Tıklayınız.
Whatsapp us
Scan the code
Hoşgeldiniz :)
Temsilcimizle İletişime Geçmek İçin Whatsappınızı Açın :)