Vaisala Polaris™ PR53W Plastik Gövdeli Proses Refraktometresi

Agresif kimyasalların konsantrasyonlarını güvenli ve doğru bir şekilde ölçün: sülfürik asit (H₂SO₄), hidroklorik asit (HCI), sodyum hidroksit (NaOH) ve hidroflorik asit (HF)

Kimya endüstrisinde ve kimyasal, biyokimyasal, madencilik ve metal arıtma gibi agresif reaktiflerin kullanıldığı endüstrilerde hat içi en agresif kimyasalları ölçün. Vaisala Polaris PR53W Proses Refraktometresi, aşırı kimyasal dirence ve en zorlu ortamlarda tam dayanıklılığa sahip olduğundan, agresif kimyasalları ölçmek için büyük boru hatları için mükemmel bir seçimdir.

PR53W proses refraktometresi, hiçbir metalik ıslanan parça dahil edilmeden membran kaplı bir valf gövdesine monte edilmiştir. Bu, 1 ve 2 inç ANSI ve DN50 ve DN25 flanşlara uygun flanş montajı sağlar.

Vaisala Polaris™ PR53M PTFE Proses Refraktometresi

Agresif kimyasalların konsantrasyonlarını güvenli ve doğru bir şekilde ölçün: hidroklorik asit (HCI), sodyum hidroksit (NaOH), sodyum klorür (NaCl), sülfürik asit (H₂SO₄) ve hidroflorik asit (HF)

Prosesiniz en agresif kimyasallara ve korozif elementlere sahip olabilir, ancak biz bu zorluğa hazırız. Vaisala Polaris PR53M PFTE-gövde proses refraktometresi, kimyasal ve yarı iletken endüstrilerinin agresif kimyasalları ölçmesi için tercihinizdir çünkü aşırı kimyasal dirence ve en zorlu ortamlarda tam dayanıklılığa sahiptir.

Entegre ultra saf PTFE akış hücresinin metalik ıslanan parçaları yoktur, bu da onu agresif kimyasallarla temas halinde olmaya tamamen uygun hale getirir. PR53M, standart bir NTP dişli bağlantıyla ½ inçlik proses hattına monte edilir.

Cihaz kullanıma hazırdır, sahada herhangi bir dönüştürmeye gerek yoktur. Vaisala’nın 500’den fazla seçenek içeren kitaplığından konsantrasyon eğrinizi seçin ve fabrikada önceden yüklenmiş konsantrasyon eğrisi ile ölçümünüze başlayın.

Vaisala Proses Refraktometresi PR-23-GP/GC,

Zorlu şeker kamışı ve pancar şekeri arıtma ve öğütme süreçlerinde Brix ölçümü için

Özellikler
• Her sensörün evrensel kalibrasyonu: Tüm sensörler serbestçe değiştirilebilir.
• Tam ölçüm aralığı kırılma indeksi nD 1.3200 – 1.5300, 0-100 % Brix’e karşılık gelir.
• Tamamen dijital sistem: parçacıklar, kristaller ve kabarcıklar çalışmayı veya doğruluğu etkilemez.
• CORE-optics: Sürüklenme yok, yeniden kalibrasyon yok, mekanik ayar yok.
• Veri kaydı ve uzaktan çalıştırma için ethernet bağlantısı ve uzak panel.
• Proses sıcaklık aralığı: -20°C – 150°C (-4°F – 300°F).
• Dahili Pt1000 ve otomatik sıcaklık kompanzasyonu ile hızlı proses sıcaklık ölçümü.
• Çift bağlantı: Bir verici iki sensörü çalıştırabilir. Daha sonra ikinci bir sensör kolayca entegre edilebilir.
• Standart kırılma indeksi sıvıları ile kullanıcıların kendi kalite güvence sistemi dahilinde kolay yerinde cihaz doğrulaması.

Katalog

PR-23-GP

PR-23-GP

PR-23-GC

PR-23-GC

Butona Tıklayınız.
Whatsapp us
Scan the code
Hoşgeldiniz :)
Temsilcimizle İletişime Geçmek İçin Whatsappınızı Açın :)