EX-PROOF KAPASİTİF SEVİYE TRANSMİTTERLERİ

DX-EMT Magnetostriktif Seviye Transmitteri sıvılarda seviyenin ölçülmesi için kullanılan şamandıralı seviye sensörüdür. Zor proses şartları için tasarlanmıştır ve dikey olarak monte edilir. İki farklı doğrultudaki manyetik alan kuvvetine gönderilen sinyal sayesinde tam orta noktanın tespit edilmesi prensibi ile çalışır. Bu nedenle elektrik gücünün kesilmesi ve yeniden bağlantı ihtiyacı söz konusu olsa bile yeniden ayarlanma ihtiyacı yoktur. Ayrıca ölçüm elemanı gövde içinde bulunup ortam ile temas etmediğinden tekrar kullanım kaynaklı aşınma ve yıpranma zararı oluşmaz ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlar.

EMT SERİSİ

EMT SERİSİ

DX-EMT Magnetostriktif Seviye Transmitteri sıvılarda seviyenin ölçülmesi için kullanılan şamandıralı seviye sensörüdür. Zor proses şartları için tasarlanmıştır ve dikey olarak monte edilir. İki farklı doğrultudaki manyetik alan kuvvetine gönderilen sinyal sayesinde tam orta noktanın tespit edilmesi prensibi ile çalışır.
 
Özellikleri;
DX-EMT serimizde Mekanik bağlantı R 2" (Std.) Bağlantı malzememiz 304 Pas. Çelikdir. Boru malzememiz 304 Pas. Çelikdir. Çalışma sıcaklığımız ise Maks. 125°C’dir. Ortam sıcaklığımız ise (-)20°C …(+)60°C‘dir.
Ölçme boyu 100…2000mm’dir.
Aşırı voltaj koruması vardır. (40 VDC’e kadar)
Ters koruma voltajı vardır. (-30 VDC’e kadar)
Ürünlerimizin beslemesi 200 VDC / 140 VAC
.
Maksimum basınç 10 bardır.
Muhafaza: Alüminyumdur.

Butona Tıklayınız.
Whatsapp us
Scan the code
Hoşgeldiniz :)
Temsilcimizle İletişime Geçmek İçin Whatsappınızı Açın :)