EX-PROOF SEVİYE ŞALTERLERİ

DX-ELT titreşimli seviye şalteri , diğer titreşimli seviye şalteri türlerinden biridir. Diğer sensörlerin aksine materyallerin prob üzerine yapışmasından, darbelerden etkilenmez. Sıkışma problemi yoktur ve yüksek hassasiyetlidir. DX-ELT serisi sensörler “resonans" prensibini kullanarak piezoelektrik elemetler sayesinde titreşim üretir. Sadece prob çevresini katı partiküllü materyaller veya sıvılar kapladığında titreşim frekansı büyük derecede düşer ve bu da çıkış sinyalinin oluşmasını sağlar.

DX-ELT 100 SERİSİ

DX-ELT 100 SERİSİ

Konteynerlerde, haznelerde, silolarda boş ve talep alarmı serbest akışlı tozlar ve granüller ve çeşitli tiplerde yığınlar ve tozlar içeren tipik uygulamalar Tahıllar, fasulye, yemeklik yağ , şeker, hayvan yemi, pirinç bitkileri, deterjanlar, boya toz, tebeşir, alçı taşı, uçucu kül, çimento, kum, plastik granüller, baharatlar, süt tozu vb.
 
Özellikleri;
DX-ELT 100 serimizde ki diş ölçümüz R 1" (Std.) Erkek Diş Ops. Flanşlı. Çalışma sıcaklığımız ise (-)20…(+)145°C’dir. Ortam sıcaklığımız ise (-)20°C …(+)80°C’dir. Islak Kısımlar ve Çatal Muhafazası 316 Pas. Çelikdir.
Çalışma Basıncımız ise Maks. 20 bar (ELT 101 İçin)- Maks. 40 bar (ELT 102 , 104 için)
Ürünlerimizin beslemesi 5-80 VDC , 15-260 VAC
.
Muhafaza: Alüminyumdur.
Butona Tıklayınız.
Whatsapp us
Scan the code
Hoşgeldiniz :)
Temsilcimizle İletişime Geçmek İçin Whatsappınızı Açın :)