SIVI SEVİYE ŞALTERLERİ

Sıvı Seviye Şalterleri tüm ürünlere buradan ulaşabilirsiniz. Şalter modeller sadece noktasal, limit kontrol için uygundur.
Oransal ölçüm (transmitter, anlık seviye bilgisi) modelleri için Sıvı Seviye Transmitterler sayfasına göz atın.
İhtiyaçlarınızı karşılayacak ürün için Akıllı Logoları takip edebilirsiniz.
ATEX sertifikalı ürünler için lütfen Ürünlerimiz kısmından ATEX sekmesini takip edin.

BU BÖLÜM SEO BÖLÜMÜDÜR. ELP seviye şalterleri tank seviye kontrolü için kullanılmaktadır.Özellikle kullanım kolaylığı ve ekonomikliği açısından. makina imalatçıları tarafından tercih edilmektedir. Küçük boyutları ile yer kaplamadığından ve gövde malzemesinin plastik olması. sebebiyle agresif  akışkanlarda güvenle kullanılabilir. Kablolu Seviye Şalterleri – Kablolu Seviye Flatörleri. Kablolu seviye şalterleri endüstriyel. tesisler ve konutlarda; tank, depo, atık su tesisi gibi. yerlerde seviye kontrolünü. sağlamak için kullanılır. Mekanik tasarımı ile partiküllü. ortamlarda sorunsuz çalışır. ve takılma yaratmaz. Farklı sıvılara dayanım. ve sıcak-soğuk ortamlarda çatlama meydana. gelmemesi için kauçuk (neopren) veya silikon kablo kullanılmaktadır. Akışkanın varlığı titreşim genliğini. eşiğin altına düşürdüğünde elektronik. tarafından algılanır, böylece titreşimin genliğini gözlemleyerek seviye tespit edilir.

ELB seviye şalterleri (yandan çıkışlı) tank seviye ölçüm ve kontrolü için kullanılır. Yüksek sıcaklığa dayanım, her yönde çalışabilen uzun ömürlü kontak yapısı, ıslak kısımlarının paslanmaz. çelik olması, dikey veya yatay bağlantı avantajları ile tercih edilmektedir. Opsiyonel : * Paslanmaz harici tank (By-Pass) * Tanecikli akışkanlar için körük aparatı * Test aparatı * Karşı flanş Uygulama Alanları : Gıda, gemi, makina, kazan, ve depolama tankları. ELT titreşimli seviye şalteri. katı ve sıvı akışkan tanklarında limit kontrol imkanı sağlar. Hareket eden mekanizması olmadığı. için yıpratıcı veya yoğun akışkanların. seviye kontrolünde tercih edilir. Titreşimli çubuk, tek bir elemanla ayarlanmış mekanik. eleman tipi seviye algılama cihazıdır. Titreşim sensörleri montajından. sonra istenilen hassasiyet aralığında ayarlanır. Enerji verildiğinde kendi doğal. rezonansında titremeye başlar.