EX-PROOF SEVİYE ŞALTERLERİ - TRANSMİTTERLERİ

DX-ELS şamandıralı seviye şalterleri, patlayıcı ortamlardaki sıvı tanklarında dikey eksenli olarak çalışır ve boru içerisine istenilen noktalarda yerleştirilmiş algılayıcılar sayesinde şamandırayı hissederek seviye kontrolü sağlayan yaygın bir ölçüm metodudur.

DX-ELS şamandıralı seviye şalteri: Sıvı materyaline, yoğunluğa, istenilen seviye kontrol noktasına göre ve bunun gibi proses koşullarına uyum sağlayabilmesi için onlarca modele ayrılır.

Uygulama Alanları:

125°C ve 30 bar altındaki patlayıcı ortamlar için tüm sıvı tanklarında, pompa ve vana kontrolü için en ekonomik yöntemlerden biridir. Doğrudan besleme ile değil; harici bir röle vasıtasıyla enerji verilmelidir.

· Yakıt seviye kontrolü

· Rezistans koruma alarmları

· Pompa – Vana kontrolü

DX-ELS MODELLERİ

DX-ELS

DX-ELS

R 2" , 0.80 gr/cm³ İki kontaklı
(2 x SPST-NA)
Islak Alanlar : 304 Paslanmaz Çelik
Şamandıra Çapı : 52 mm
Muhafaza: Alüminyum IP66
Maks: 30 bar

DX-ELS MODELLERİ

DX-ELS-tx

DX-ELS-tx

R 2" , 0.60 gr/cm³
2 Telli , 4-20mA
3 Telli , 4-20mA, 0-20mA, 20-4mA
0-10V, 0-5V, 0-1V, 10-0V
Islak Alanlar : 304 Paslanmaz Çelik
Şamandıra Çapı : 52 mm
Muhafaza: Alüminyum IP66
Maks: 30 bar

seo bölümü. ürünler atex seviye. modelleri. şamandıra. patlayıcı ortam. seviye şalteri. paslanmaz çelik. iki kontaklı. noktasal kontrol. oransal kontrol. akış. seviye.  şamandıralı seviye şalterleri, patlayıcı. ortamlardaki sıvı tanklarında dikey. eksenli olarak çalışır ve boru içerisine. istenilen noktalarda yerleştirilmiş algılayıcılar. sayesinde şamandırayı hissederek seviye kontrolü. sağlayan yaygın bir ölçüm metodudur. şamandıralı. seviye şalteri: Sıvı materyaline, yoğunluğa, istenilen. seviye kontrol noktasına göre ve. bunun gibi proses koşullarına uyum sağlayabilmesi. için onlarca modele ayrılır. Uygulama
ürünler. atex basınç. atex seviye. atex akış. debimetreler. sifonlar. vanalar. nem. nem. sıcaklık. elp. elt. ett. ultrasonik seviye. basınç şalteri. basınç transmitteri. fark.ç basınç transmitteri. sıcaklık sensörleri. sıcaklık transmitterleri. termovel. a. a.

seo bölümü. ürünler. atex. atex seviye. atex akış. atex basınç. atex nem / sıcaklık. Alanları: 125°C ve 30 bar altındaki. patlayıcı ortamlar için tüm sıvı tanklarında, pompa. ve vana kontrolü için en ekonomik yöntemlerden biridir. Doğrudan besleme ile değil; harici bir röle vasıtasıyla. enerji verilmelidir. Yakıt seviye kontrolü. Rezistans koruma alarmları. Pompa – Vana kontrolü DX- R 2" , 0.80 gr/cm3 İki kontaklı (2 x SPST-NA) Islak Alanlar : 304 Paslanmaz Çelik Şamandıra Çapı : 52 mm Muhafaza: Alüminyum IP66 Maks: 30 bar. DX -tx. R 2" , 0.60 gr/cm³. 2 Telli , 4-20mA. 3 Telli , 4-20mA, 0-20mA, 20-4mA. 0-10V, 0-5V, 0-1V, 10-0V. Islak Alanlar : 304 Paslanmaz Çelik. Şamandıra Çapı : 52 mm. Muhafaza: Alüminyum IP66. Maks: 30 bar. fark basınç şalteri. dijital manometreler. piezoelektrik basınç sensörleri. vana. şamandıralı seviye vanası. vorteks soğutucu vanası. numune kabı. iğne vana manifold.